РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи)

2 posters

Go down

Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи) Empty Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи)

Писане by Martin_vasilev Пон 5 Ное 2018 - 17:34

Здравейте , колеги. Зимата още не е дошла , но от седмица ми се върти нещо в главата и не мога да намеря това , което търся. Обръщам се с молба за помощ в търсенете и съвет , ако се стигне до побългаряване (което не ми се иска много) Та общо взето търся някаква такава кутия , отваряща се като долу посочената , но с цел да съхранявам на едно място всичките ролки с влакна за поводи , fider gum и т.н. Та проблема идва от това , че различните фирми използват различни по големина ролки, с което съм ограничен от там да взема нещо със стандартно захващане. Търся някакво решение да събера всичко на едно място , че най - много мразя като отворя кутията , а там има и други неща да имам излизащо влакно от 4-5-6 ролки и да е мазало в кутията (надявам се разбирате) Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
Martin_vasilev
🐟 🐟

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи) Empty Re: Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи)

Писане by lif3house Пон 5 Ное 2018 - 18:03

Най-евтиния вариант ти е "Formax elegance rig box", около 10лв, виж дали ти допада. 
Иначе всички фирми ги имат вече, като цената им стига до 50лв на различните фирми.
lif3house
lif3house
🐟 🐟

Брой мнения : 233

Върнете се в началото Go down

Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи) Empty Re: Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи)

Писане by Martin_vasilev Пон 5 Ное 2018 - 18:17

Разгледах каквото намерих , посочената от теб също , но не ми върши работа , искам да е нещо , което да мога да слагам самите ролки без да развивам влакното на други такива. И определено предпочитам кутията да се отваря като книга , за да мога като отворя да виждам ролките и коя каква е.
avatar
Martin_vasilev
🐟 🐟

Брой мнения : 128

Върнете се в началото Go down

Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи) Empty Re: Кутия за съхранениe на ролки (влакна за поводи)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите