РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Жив бял червей в храната ползи и вреди

+18
bachoivo
gog14
Ивката Вълов
murphymet74
dekata
GogoBuboleto
Tonkyo
Dass
S_BANKOV
Outsider
ЛукаБрази
Калин
Венелин Радушев
Тони Начев
glmv
dako
hiphopper
boreto1
22 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by butnik Сря 22 Авг 2018 - 23:46

Аз от съображения за сигурност спрях да добавям бял в храната и да ловя на него,Вълов не подскачай,но имах ли възможност да го използвам не бих се поколебал за секунда.В храната го добавях замръзнал,по-точно с остатъка от храна във фризера и ловях с него и то с успех.Но поради нашествието на попчета и миди,които сякаш с магнит ги привлича червея прекратих.Кисна си ТТХ,добавям малко канабис,мисир,пАлети и сега чакам да ми дойдат и трохите.
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Венелин Радушев Сря 22 Авг 2018 - 23:51

Дневната ставка за изхранване на шарани варира между 2 и 3% от теглото им, според сезона. Но ние не целим да ги заситим, само задържим. Споделям убежденията ти за частиците. На щека особено за шарани (но не само) вкарвам захранка само стартово и ако си изгубя рибите. Според темпа на кълване дохранвам с повече или с по-малко червеи, семена, пелети. С толкова храна (в зелената бака) 12 кила, били са десетина риби предполагам, иначе ще е трудно. Ако са кълвяли по 15 подобни риби на час, а не по две, греда. Преди месец ги гледам на Дунав, на пристанището в Силистра. Водата беше боза, вече трути ден откак е замътена, мътилката натиска рибите в брега и ловят на 15 метра от брега. На двайсетина метра от брега са наредени 6-7 фидериста, някои с по два фидера. Имаше и хора, които поддържат някакъв ритъм на хранене, но повечето презамятат само след риба. Ловяха се само платики в диапазона 300 гр до килограм, по рядко килограм и половина до два. Стоя си високо над тях на стената и гледам по посока срещу течението. Първият вади, вторият, четвъртият, петият, седмият, после пауза. След половин час пак по ред на номерата. Пасажите ги отминаваха, като телеграфни стълбове. Не знам дали десетина зърна може да се спре голям пасаж платики, по скоро не.
Венелин Радушев
Венелин Радушев
🐟

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Outsider Чет 23 Авг 2018 - 0:06

Здравият разум още не е забранен Wink - храната се адаптира към ситуацията . Двете шепи храна в зелената бака бяха предназначени за локва с дълбочина 60 сантиметра , с кошница с вместимост на чаена лъжичка. Дискретно , по малко , и страшно ефективно.  Cool 
За реката , особено когато е дълбоко , има течение , и рибата е много , и едра и/или активна , съветът на  моя авер Беноа може да се издълбае в гранит за бъдните поколения :
"Правиш максималното количество разрешена храна. Приготвяш си цялото количество разрешена жива стръв. За пет часа вкарваш ВСИЧКО във водата."
Twisted Evil
(тва на въпроса "Как да ловя на Сена?")


butnik написа:Кисна си ТТХ,добавям малко канабис,мисир,пАлети и сега чакам да ми дойдат и трохите


Ице.... Shocked Shocked Shocked Shocked  - познавах един образ в Испания , който не ходеше на състезания с награден фонд 300 евро , щото с тва не можел да си плати храната Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2799057118 - много сте ми подозрителни.. Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2397243878 Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2397243878

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7017

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Dass Чет 23 Авг 2018 - 0:29

Outsider написа: Трябва да призная че ми е страшно трудно да бодна мъртъв бял червей на куката ...
Te тоя път ме изненада. Rolling Eyes Едрите тави обичат мекия мъртъв бял, особено ако е ароматизиран според вкусовите им предпочитания за деня... Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 1699561268

butnik написа:...Кисна си ТТХ,добавям малко канабис,мисир,пАлети и сега чакам да ми дойдат и трохите.
Абе Ице, какъв е тоя пуяк дето ръгаш в храната? Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2799057118

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by butnik Чет 23 Авг 2018 - 0:32

Добре,че на Унгарската митница  само за цигари тарашиха Very Happy Very Happy Very Happy
Мисир-царевица,така де,някъде из страната така я наричат


Последната промяна е направена от butnik на Чет 23 Авг 2018 - 8:07; мнението е било променяно общо 1 път
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Outsider Чет 23 Авг 2018 - 0:58

Dass написа:
Outsider написа: Трябва да призная че ми е страшно трудно да бодна мъртъв бял червей на куката ...
Te тоя път ме изненада. Rolling Eyes  Едрите тави обичат мекия мъртъв бял, особено ако е ароматизиран според вкусовите им предпочитания за деня... Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 1699561268 
  Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 3811974306 - вкарвам по литър мъртъв в храната , ако трябва , ама на куката все бодвам живи... Може би ако имах ДВЕ състезания едно след друго , в което белия червей да беше решващата стръв , щях да стигна даже до такива експериенти , ама природата тука не ни глези с такива луксове  Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 530342558
Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7017

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Tonkyo Чет 23 Авг 2018 - 9:52

И аз като Ицо напоследък изключвам почти изцяло всичко, що мърда от захранката и стръвта, заради гнусните, гадни, противни, отвратителни, мазни, слузести (тук се разтрепервам, запенвам и изпитвам недостиг на епитети) попчета, които подобно на зъбат килим стоят отдолу и чака със зинали уста, независимо дали хвърляш в плиткото или дълбокото, на глинесто , каменисто или песъкливо дъно, дали в течение за 150 гр. хранилка или в тоталната липса на такова .
Не знам дали това е причината на последните два риболова да не хвана нищо или тя  се таи някъде в автора на този пост ... Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2397243878
Tonkyo
Tonkyo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 370

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by S_BANKOV Чет 23 Авг 2018 - 10:42

Г-н Радушев, точно в матилката аз бих гонил дистанция точно на ръба на силното течение. Там не е замътено и има достатъчно кислород при ниско ниво както е в момента. В жабуняка дето е на 15м от каманите освен трева и някой карас едва ли ще има друго.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by GogoBuboleto Чет 23 Авг 2018 - 10:53

От скромият си опит смятам, че няма панацея - дали в кошницата или на куката трябва да е жив или опънат бял, и дали въобще трябва да се вкарва такъв. Предпоследната Копринка (2016) Родан спечели първия манш след като почна да вкарва голямо количество жив бял в храната, като 3 часа дотогава си бъркаше в носа. Предната година успях да дръпна последния час само с жив бял, вкаран в бомб фидер, без храна. Скоро на Комарево каракудата кълвеше само на опънат бял на куката, на живия се ослушваше. И така всеки път - всичко е на проба-грешка, като по време на един риболов(състезанието) предпочитанието на рибите може да се промени неколкократно. Затова риболова е интересен спорт и печелят хора с опит, които могат всеки един момент да намерят вярното "лекарство".
GogoBuboleto
GogoBuboleto
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1723

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Dass Чет 23 Авг 2018 - 12:30

GogoBuboleto написа:Затова риболова е интересен спорт и печелят хора с опит, които могат всеки един момент да намерят вярното "лекарство".
Aaaa... Е ся разбрах що т'ва докторите сте все при тенекийките. Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2397243878

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by S_BANKOV Чет 23 Авг 2018 - 14:43

Бобуле, Копринка си е Копринка, ама на реката е друга бира. Там повечето "федеристи" го карат на спомени от капаните с кюспето.   Надявам се Радушев да ги образова малко.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by murphymet74 Чет 23 Авг 2018 - 14:51

S_BANKOV написа:Бобуле, Копринка си е Копринка, ама на реката е друга бира. Там повечето "федеристи" го карат на спомени от капаните с кюспето.   Надявам се Радушев да ги образова малко.
Тях никой не може да ги образова,вервай ми! Те са знаещи ,можещи и ходят от преди ти да си се родил по Дунава.
Почнеш ли да им даваш съвети те отстраняват от "братството". А по темата,всичко зависи според обстоятелствата.
Аз си правя храната без живи или мъртви гадинки и после ако се налага ги вкарвам с кошничката по малко.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by dekata Чет 23 Авг 2018 - 15:00

Венелин Радушев написа:... Преди седмица попаднах на видео, фидер риболов с подводна камера ...
Може ли да пуснеш линк да го видим и ние,моля.

_________________
"Първа и втора класа в самолета кацат по едно и също време."
dekata
dekata
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5264

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Венелин Радушев Чет 23 Авг 2018 - 16:45

dekata написа:
Венелин Радушев написа:... Преди седмица попаднах на видео, фидер риболов с подводна камера ...
Може ли да пуснеш линк да го видим и ние,моля.
Венелин Радушев
Венелин Радушев
🐟

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Венелин Радушев Чет 23 Авг 2018 - 16:56

S_BANKOV написа:Г-н Радушев, точно в матилката аз бих гонил дистанция точно на ръба на силното течение. Там не е замътено и има достатъчно кислород при ниско ниво както е в момента. В жабуняка дето е на 15м от каманите освен трева и някой карас едва ли ще има друго.
Зависи откога е замътено, дали водата тепърва се замътва или тепърва ще се избистря. При рязко покачване и особено ако е вследствие на обилни порои нагоре по реката, именно в течението водата е най замътена, в далеч по бавната вода край брега тинята сляга и водата се избистря. Рибите се задушават от тинята задръстила хрилете им и търсят спокойни заливи с по-бистра вода. В конкретният случай границата между мътилката и по бистрата вода беше съвсем ясно видима (на 10-15м от брега), разликата в мътността беше от боза навътре, до свищовска чешмяна вода покрай брега.... Laughing
Венелин Радушев
Венелин Радушев
🐟

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by S_BANKOV Чет 23 Авг 2018 - 22:18

Г-н Радушев, в района на градската градина има един човек дето може да те просветли в тайните на речния фидер. Познаваш го, отличителните белези на шапка и пръчка на шимано. Гледай го учи се от него. Има какво да научиш на 100%. Дори и аз всеки път попивам от него. Миналата седмица до нощите нищихме фидера и доста неща научих от него.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Венелин Радушев Чет 23 Авг 2018 - 22:40

Ще гледам да се заглеждам повече в шапките занапред...
Венелин Радушев
Венелин Радушев
🐟

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Венелин Радушев Чет 23 Авг 2018 - 22:44

П.С. Наричай ме просто Венко, нямаме нужда от помпозност и церемониалност...
Венелин Радушев
Венелин Радушев
🐟

Брой мнения : 25

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Ивката Вълов Нед 26 Авг 2018 - 14:06

Ванка, имах предвид, че е по удачно да се ползва изпънат удушен , удавен изобщо всяка форма на умрял червей в храната, когато се лови на река Дунав ! 
Живата стръв е по привлекателна и за попчетата,  
А аз съм стигнал до убеждението ,е има ли попчета на петното, друга риба няма ! Може и да има ,но няма как да се дореди от попчетата, които ядът всичко ,дори и стиропорено топче, жито, и всякви неща. Няма как да го изолираш и със стръв. 
Не мога да кажа ,че имам страшно много стотици излети на Дунав,  вземайки предвид ,че живея на 200 м от реката, но имам достатъчно ,че да стоя здраво зад думите си .

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Outsider Нед 26 Авг 2018 - 19:53

Ивката Вълов написа:Ванка, имах предвид, че е по удачно да се ползва изпънат удушен , удавен изобщо всяка форма на умрял червей в храната, когато се лови на река Дунав ! 

Не мога да кажа ,че имам страшно много стотици излети на Дунав,  вземайки предвид ,че живея на 200 м от реката, но имам достатъчно ,че да стоя здраво зад думите си .

Вълооооов !  Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 553778528

Laughing Laughing Laughing

Ако беше казал "ако искате да пребете риболова си на река Дунав в околностите на Видин , нахакайте бял червей в храната" , през ум няммаше да ми мине да се закачам. Ма ти тръгнА с рогите напред , и обобщи "на река" , ей така , на общо основание , или поне така прозвуча - а на куп реки , живия бял е основния елемент в храната , и на места , даже единствения (лепен бял , без храна).  Даже и на Дунава , в Унгария или Германия , да речем.

Иначе с попчетата те разбирам напълно - като кажеш вместо "попчета" , "сомчета" , и си превел проблема на френски... Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 2902588953

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7017

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by murphymet74 Нед 26 Авг 2018 - 21:10

Ивак(Вълов),проблема с попчетата го решавам по следният начин:
тънък дълъг повод,малка кука със боднато топче стиреопор и пинки на нея е равно на стръв над дъното където гадините отсъстват.
Ай пробвай и да почерпиш Suspect
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Ивката Вълов Нед 26 Авг 2018 - 23:30

Не ми казваш нищо ново бат Марине....
Няма нещо дето да не съм пробвал .... не се сещам за такова нещо, даже фас от тънка цигара съм закачал, грижливо подрязан,  спагети съм им варил....
Чудеса

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by S_BANKOV Пон 27 Авг 2018 - 10:48

Ивка на каква дистанция ловиш на Дунава?
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by dstoyanov Пон 27 Авг 2018 - 10:49

следя... Very Happy 
тази година около Русе няма попчета между 15 и 75 метра  Rolling Eyes
dstoyanov
dstoyanov
🐟

Брой мнения : 42

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by S_BANKOV Пон 27 Авг 2018 - 10:53

dstoyanov написа:следя... Very Happy 
тази година около Русе няма попчета между 15 и 75 метра  Rolling Eyes
Опа с тия 75м. ще ти повярваме 4 човека у форума. Но да там е ключа от семинарията
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Ивката Вълов Пон 27 Авг 2018 - 11:31

Между 20 и 35 метра, зависи....

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ивката Вълов
Ивката Вълов
"Машина за бродиране на рибки"

Брой мнения : 3423

https://www.youtube.com/channel/UCdSvUP0pEwdmwbe4oTPdYmw

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by gog14 Пон 27 Авг 2018 - 16:47

Ивката Вълов написа:........  спагети съм им варил....
Чудеса
Аз от риболов на река нищо не разбирам ( май и с язовирите съм така  Sad ) ама се включвам да питам Вълов Какъв е соса на спагетите  Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 3811974306

_________________
"  Истината е че Сашо в доклада си каза че има голям интерес към секция фидер,даже стигна до там че вметна -цитирам  -Състезателите заедно със рънарите и придружаващите ги хора са колкото,а може би повече хора отколкото са във секция плувка състезателите!При което аз и много други участници в ОС онемяхме.Това го има записано на диктофона на федерацията.А колкото защо станаха тези работи със секцията ви-мое мнение е че всичко е пари и това кой ще отиде на световни,клубни,кой ще продава стръв,храни  и т.н..Отговора го намерете сами." мишел- маяк  [You must be registered and logged in to see this image.]
gog14
gog14
III-то място "Джеди" лига 2013 г. и 2014 г.

Брой мнения : 2144

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by butnik Пон 27 Авг 2018 - 19:03

gog14 написа:
Ивката Вълов написа:........  спагети съм им варил....
Чудеса
Аз от риболов на река нищо не разбирам ( май и с язовирите съм така  Sad ) ама се включвам да питам Вълов Какъв е соса на спагетите  Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 3811974306
Болонезе да прави бял облак
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by bachoivo Пон 27 Авг 2018 - 19:57

dstoyanov написа:следя... Very Happy 
тази година около Русе няма попчета между 15 и 75 метра  Rolling Eyes
Потвърждавам. От началото на календарната 2018 имам всичко на всичко 10тина попчета, при излети почти всеки уйкенд. Ама да не помисли някой, че се оплаквам Very Happy Very Happy
bachoivo
bachoivo
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 345

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by S_BANKOV Пон 27 Авг 2018 - 20:26

Баче ти си от ония четирима дето ги споменах по горе.
S_BANKOV
S_BANKOV
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1089

Върнете се в началото Go down

Жив бял червей в храната ползи и вреди - Page 2 Empty Re: Жив бял червей в храната ползи и вреди

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите