РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

споделете техника за риболов на скобар с фидер

2 posters

Go down

споделете техника за риболов на скобар с фидер Empty споделете техника за риболов на скобар с фидер

Писане by aspius Съб 15 Ное 2014 - 20:11

Моля,да споделите какви монтажи,поводи и куки ползвате при риболов на скобар с фидер.
aspius
aspius
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 379

Върнете се в началото Go down

споделете техника за риболов на скобар с фидер Empty Re: споделете техника за риболов на скобар с фидер

Писане by Олег Димитров Съб 15 Ное 2014 - 22:26

В последните ми излети по Марица, ситуацията беше следната носих си новото боло (на което много му се кефя) и започвам си с мерене на дънато, харесване на място за изтичане.Започва едно , сменяне на плувки, дължина на повод, дебелина куки, размествам урежнението.Хванах някоя друга трудна риба, колегите от двете ми страни (кой с една две риби, кой валат).Като през цялото време си поддържам петното с храна с доста червей вътре и няколко настъргани хляба, стръвта съотвенто въртя бял, хляб и пинки.Усетих,че не е както трябва работата, в кълъфа си носих фидера с останал готов монтаж от преден излет патерностер с повод около 50см 0.128,кука престън 333 мисля че беше 14ка.И голямото учудване, хвърлях леко диагонално по течението на линията на която хранех постоянно, кошницата беше 50 грама.И започна риболов на скобар все едно ловя чаушан.И не си мисли,че скобара винаги кълве с "тръгване на въдицата към водата" аз не един път съм имал случай скобари по 500-600 грама да ми взимат по 5 минути като зимна 10см-ва бабушка. Mad Mad
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

споделете техника за риболов на скобар с фидер Empty Re: споделете техника за риболов на скобар с фидер

Писане by Олег Димитров Съб 15 Ное 2014 - 22:30

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img] Това е резултата на мен и моя приятел за 3 часа чист риболов на фидер, преди това имаме общо около 10на риби на плувка.
Олег Димитров
Олег Димитров
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 796

Върнете се в началото Go down

споделете техника за риболов на скобар с фидер Empty Re: споделете техника за риболов на скобар с фидер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите