РИБОЛОВ С КОШНИЧКА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

+89
borislav bonev
ulf1113
gogata7904
nursi
Krasi-feeder
lif3house
EDI
stamat699
ceco65
krasi_cska
starsky
nikiil
kibi
bachoivo
petelement
plapetrov
Калин
S_BANKOV
Doktor-5
robber_79
Kalin1983
alankulu1987
djidjo
Tonkyo
balakchia
K. Marinov
vankata8101
Dass
Николай Лесев
bobigrig
paciani
stan4o
antone1974
МИНЧО
golemana
Кико
Naas
galenik
Влади В
Олег Димитров
Dreamer85
Outsider
gog14
Ивката Вълов
Ники Дончев
Божката
dako
hiphopper
Дидо Иванов
Ванката
veselinov
tojimi
iconu1977
stelco
Bibooo
TITKO
ivanov87
mmilen
Ивайло
Петър Василев
Теди
miLen4o
aspius
ppetkov
MapTuH
murphymet74
Admin
GogoBuboleto
dantho.mihov
ЛукаБрази
boreto1
dimmitov
del7710
kRaikkonen
toni702005
fiverov
Милен Първанов
gloupan - Киро
dekata
stridata
Бачо Илия
butnik
dess0
nasko83
toko
Dermy
Pavel Minchev
Коце
marian shimano
93 posters

Страница 18 от 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by nikiil Сря 6 Яну 2021 - 21:32

Това е винаги с мен, но лопата не помага, на поне три от любимите ми места дори колче не може да се забие, затова нося триногата:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Леко ми писна драмата със стола, вече се регистрирах в един холандски сайт, още 24 часа ще помисля и вероятно ще се хвърля на рива. То и това се оказа проблем, и той изчерпан Shocked
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 735

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by borislav bonev Чет 7 Яну 2021 - 10:20

Преди няколко години и аз си търсих лек и компактен стол , но всичките ми се струваха тешки. Теглото за мен беше много важно за това сам си направих стол с части от Матрикс и Рив , който със скарата е под 5 кг а без нея 2.7 кг и няма място на което не мога да стигна. Така ,че и това е вариант.
borislav bonev
borislav bonev
🐟

Брой мнения : 11

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by butnik Чет 7 Яну 2021 - 13:31

[You must be registered and logged in to see this image.]има и платформа, но за Фидер само с това
butnik
butnik
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1916

dekata, Ивката Вълов and ulf1113 харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by ulf1113 Пон 22 Фев 2021 - 23:06

Колеги, може ли мнение за платформите на декатлон, прочетох доста коментари за стола, но няма нищо за платформите, а те идват доста оборудвани и ми се струват добро предложение. Какво е вашето мнение.
[You must be registered and logged in to see this link.]
ulf1113
ulf1113
🐟 🐟

Брой мнения : 144

Krasi-feeder харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Yavo Вто 23 Фев 2021 - 0:32

Здравейте колеги! 
Някой да притежава стола на Carp pro 8288? Може ли впечатления , моля.
Yavo
Yavo


Брой мнения : 5

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Красимир Вто 23 Фев 2021 - 15:15

ulf1113 написа:Колеги, може ли мнение за платформите на декатлон, прочетох доста коментари за стола, но няма нищо за платформите, а те идват доста оборудвани и ми се струват добро предложение. Какво е вашето мнение.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Колега, не се вкарвай в разходи с тези б*клуци. Събери някой лев за нещо дори втора употреба на Rive или Matrix....
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 311

dess0, fastera and ulf1113 харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Dass Вто 23 Фев 2021 - 20:19

Скоро ще има разпродажба и вероятно ще пусна една платформа на Matrix в перфекно здраве за добри пари! Оборудвана и поотделно... Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 1699561268

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Влади В Нед 28 Фев 2021 - 13:51

ulf1113 написа:Колеги, може ли мнение за платформите на декатлон, прочетох доста коментари за стола, но няма нищо за платформите, а те идват доста оборудвани и ми се струват добро предложение. Какво е вашето мнение.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Изглежда добре оборудвана, а като минус виждам само захващането при разтягане на предните и средните крака. Мисля, че това нещо ще изпуска или приплъзва. Като гледам е 25-ца , което значи, че с 6 крака от Украйна ще стане чук. Иди я виж на живо все пак.
Влади В
Влади В
Вице Републикански Шампион 2017

Брой мнения : 2372

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by murphymet74 Сря 10 Ное 2021 - 12:47

Мнения за този стол на Formax ?
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ще се радвам да пишат и хора които го притежават, плюсове и минуси.
murphymet74
murphymet74
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 393

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by fastera Сря 10 Ное 2021 - 19:04

Ако си решил да го взимаш…то веднага като стане твоя собственост…сменяй врътките.
Удобна табуретка е, но това и е голям минус. С мой приятел…направо ги изрязохме тези “накрайници”, щото изтърваха тотално и го заменихме с нови…на ф25😄
Иначе облегалката държи😉
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by fastera Сря 10 Ное 2021 - 19:06

Иии…послушай колегата от предишния пост..”вземи си нещо читаво”…не се включвай в приключения.
avatar
fastera
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 285

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by zx7r Нед 1 Май 2022 - 22:39

Привет, 
Включвам се с едно индианско питане към разбиращите. Имам едно столче Корум X25 deluxe, на което искам да закача скара за краката, щото ми писна да съм вечно в калта. Та, Корум предлагат такава скара, но не я намирам налична, а и чета, че не е конструктивно издържана и не държи здраво краката на стола в тясната им телескопична част, но това не е толкова важно. 
Хубавото е, че намирам доста варианти на Rive, Maver и т. н., но никъде не е описано разстоянието на отворите за краката, та се чудя дали различните марки са взаимозаменяеми, един стандарт ли са или как  Rolling Eyes
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Outsider Нед 1 Май 2022 - 22:50

zx7r написа:
Хубавото е, че намирам доста варианти на Rive, Maver и т. н., но никъде не е описано разстоянието на отворите за краката, та се чудя дали различните марки са взаимозаменяеми, един стандарт ли са или как  Rolling Eyes


Много се съмнявам. По-точно , не се съмнявам изобщо  , че всички са с различни стандарти , и че няма шанс да намериш скара от друг производител , която да ти пасне на стола. Evil or Very Mad 

Обаче е много вероятно нещата да могат да се оправят с малко бриколаж , ако си падаш по такива решения... Wink

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by gloupan - Киро Нед 1 Май 2022 - 22:53

Имам скара на Корум, която почти не съм ползвал. Ако те интересува пиши и ще измеря това което ти е необходимо.
gloupan - Киро
gloupan - Киро
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1233

Outsider харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by zx7r Нед 1 Май 2022 - 23:13

Ясно! Ще взема Мавера, а после  ще го мисля.
Кире, що не си ползваш скарата? То вярно, че трябва и да се мие после, а за съжаление не навсякъде е чакъл и фин пясък. Уви, пущините са все на местата с най-голямата тиня или аморфа по брега  Laughing
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by nikiil Пон 2 Май 2022 - 22:59

Опитай, но според мен ще катастрофираш (но никога не е късно за поредната покупка. справка-АЗ).  Very Happy
Следващото, което ще търсиш, ще са телескопични задни крака  Laughing
По-добре разпитай Глупан защо не си ползва скарата и как стои столът със скара...на равно.
avatar
nikiil
🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 735

zx7r харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by gloupan - Киро Вто 3 Май 2022 - 10:00

Когато купих скарата бе в комплект със стол Корум. Не ходя по места, които изискват поставяне на скара и поради тази причина не я ползвам.
Иначе се държи много добре и нямам забележки. Ако искаш ще ти я дам да пробваш и след това мисли, дали да е такава или някоя друга. Question
gloupan - Киро
gloupan - Киро
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1233

zx7r харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by zx7r Вто 3 Май 2022 - 21:14

nikiil написа:Опитай, но според мен ще катастрофираш (но никога не е късно за поредната покупка. справка-АЗ).  Very Happy
Следващото, което ще търсиш, ще са телескопични задни крака  Laughing
По-добре разпитай Глупан защо не си ползва скарата и как стои столът със скара...на равно.
@ cheers


Взех скарата на Мавер, щото за 30 евракис не беше за изпускане, иначе усещам като куче, което ще яде бой, че си прав   Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 1743377566

Кире, много щедро предложение, от което бих се възползвал. Ако Мавера не стане и не може да се побългари, ще ти драсна, поне да знам дали си заслужава оригинала.  Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 3012024616
zx7r
zx7r
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 387

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by dako Пет 6 Май 2022 - 22:29

Пичове тези игри се играеха преди много години. Защо си го причинявате. Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 4183004605 Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 4183004605 Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 3274543309
dako
dako
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 5146

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Outsider Вто 19 Дек 2023 - 20:23

Пичове , някой ползва ли платформа  Preston Inception? Или Matrix   с крака 25 мм , като резервен вариант? И в по-общ план , какви платформи РАЗЛИЧНИ ОТ РИВ ползвате , или сте ползвали , и от които сте доволни - особено като здрави врътки на  краката? За момента  ме интересуват по-скоро крака 25/30 , може да размисля по-натам... Rolling Eyes

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Красимир Сря 20 Дек 2023 - 22:41

Аз използвам S36 на Matrix, ако не ти е проблем теглото й я огледай (има може би най-широката скара и доста дреболии събират чекмеджетата й).
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 311

Outsider харесва написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Outsider Сря 20 Дек 2023 - 22:53

Красимир написа:Аз използвам S36 на Matrix, ако не ти е проблем теглото й я огледай (има може би най-широката скара и доста дреболии събират чекмеджетата й).

Краси , теглото не че не е проблем , просто е назад в списъка с проблемите. Ако мога да го избегна , няма да се хвърля на крак 36 мм , щото тогава ще се наложи да сменя всичките си прикачни  , и  цената на платформата бая ще скочи , а тя и така не е много ниска... 
От колко време я ползваш тази платформа? И как е качеството на захватите на краката? (тва с надеждата че и тези от 25 милиметра държат...)

Някой тук да е виждал на живо/ползвал платформите на MAP ?

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Красимир Чет 21 Дек 2023 - 4:48

От около 4 години я използвам, НО нямам и половината от твоите ходения на рибa... Иначе, захватите са ОК... аз съм около 100 кг. и върху стръмни и каменисти брегове съм я пробвал и няма проблем (преди това на същите места с един Maver Mxi Ф25 щях да се преобърна... ).
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 311

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by djidjo Чет 21 Дек 2023 - 19:16

Outsider написа:Пичове , някой ползва ли платформа  Preston Inception? Или Matrix   с крака 25 мм , като резервен вариант? И в по-общ план , какви платформи РАЗЛИЧНИ ОТ РИВ ползвате , или сте ползвали , и от които сте доволни - особено като здрави врътки на  краката? За момента  ме интересуват по-скоро крака 25/30 , може да размисля по-натам... Rolling Eyes
Ванка, аз съм с Колмик от около 8г, като аз самия я купих от колега. Врътките са супер яко измислени и бутат едно бутало, което от своя страна притиска крака, не изпускат грам. Обаче, моят съвет е да се замислиш за скара за под платформата, 4 крака нагласяш и си слагаш стола от горе. Аз откакто си направи моята повече не съм опъвал краката на платформата.
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Outsider Чет 21 Дек 2023 - 20:48

djidjo написа:

Ванка, аз съм с Колмик от около 8г, като аз самия я купих от колега. Врътките са супер яко измислени и бутат едно бутало, което от своя страна притиска крака, не изпускат грам. Обаче, моят съвет е да се замислиш за скара за под платформата, 4 крака нагласяш и си слагаш стола от горе. Аз откакто си направи моята повече не съм опъвал краката на платформата.

Добре де - каква е разликата да нагласям краката на скарата , или на самия стол? И да се чудя къде да вкарам в кoлата още един обемен (и скъп!) артикул? Rolling Eyes 
Kажи по-добре  за какъв модел Колмик приказваме - и дали е  с крака 25 ули  36? Има един на прИмоция в момента , Фи 36 - без да е хептен евтин , не е и ужасно скъп  И вътрешните (телескопичните) крака и те ли са със здрав захват? На Рив вътрешните крака , осмоъгълните , за бетон , можеш мамут да сложиш на стола -обаче дебелите след време почват да приплъзват...

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by djidjo Чет 21 Дек 2023 - 21:17

Outsider написа:
djidjo написа:

Ванка, аз съм с Колмик от около 8г, като аз самия я купих от колега. Врътките са супер яко измислени и бутат едно бутало, което от своя страна притиска крака, не изпускат грам. Обаче, моят съвет е да се замислиш за скара за под платформата, 4 крака нагласяш и си слагаш стола от горе. Аз откакто си направи моята повече не съм опъвал краката на платформата.

Добре де - каква е разликата да нагласям краката на скарата , или на самия стол? И да се чудя къде да вкарам в кoлата още един обемен (и скъп!) артикул? Rolling Eyes 
Kажи по-добре  за какъв модел Колмик приказваме - и дали е  с крака 25 ули  36? Има един на прИмоция в момента , Фи 36 - без да е хептен евтин , не е и ужасно скъп  И вътрешните (телескопичните) крака и те ли са със здрав захват? На Рив вътрешните крака , осмоъгълните , за бетон , можеш мамут да сложиш на стола -обаче дебелите след време почват да приплъзват...
Тази е, модула от долу аз съм го правил и краката съм ги сменил с не телескопични заради скарата за която ти казах, д25 са краката, допълнително я оборудвах с въртяща седалка. Сега когато ловя с щека си слагам оригиналната седалка(която между впрочем е много удобна) а на фидер ползвам въртящата. Имам и Рив на 36, но така и не се престраших да го ползвам до сега, че всички прикачни които мъкна са на 25, и все се страхувам да не отида за риба и да съм взел грешната чанта с прикачни.
[You must be registered and logged in to see this image.]
djidjo
djidjo
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 1303

Outsider and nikiil харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Outsider Чет 21 Дек 2023 - 21:29

100% съм съгласен с идеята за двете седалки , и аз така правя. Suspect 
Което допълнително усложнява избора , щото ако взема палтаформа с въртяща седалка  , трябва да имам възможност да купя нормална седалка  за щеката. Или възможжност да адаптирам въртяща седалка към стола...Иска ми се освен това скарата да може да се наглася на нужната височина без нужда от допълнителни модули (които не ми тртябват) - и платформите които намирам по онлайн магазините , които ми пасват , никой не ги ползва , да ги видя на живо - поне не около мен. Естeствено , ако реша да повярвам на Ли Кери , от Витоша по-високо има , от Искъро по-дълбоко има - ама от Престън по-хубави платформи нЕма... Laughing Laughing

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Dass Пет 22 Дек 2023 - 10:38

Matrix Superbox S25 - достатъчно модули да си регулираш седалката. Врътките им са доста прилично направени! Дори се продават нови и се сменят за 5 мин.

За втората седалка ти е ясно - седалка за лодка + шарнир за лодка + капак за модул. Излиза два пъти по евтино! А можеш да използваш и капака от платформата...

Англетата продават Matrix Superbox S25 за ПОД £250. В BobCo до скоро ги имаше на £220.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Всяко място и време "си сака фидеро"!    [You must be registered and logged in to see this image.]      
gog14 написа:Koгато разбера че съм тъп се сещам, че цял живот няма да ми мине.
Сергей Попов написа:Есть таки слова которые для женщин страшнее чем слово "измена"... это убийцы женских нервов: MAP! Preston! Gardolino!  [You must be registered and logged in to see this image.]
Outsider написа:Гъма, аванса, умението на риболовеца, поводът и куката са важни, но НЕ премахват значението на бланка на фидера.
Dass
Dass
Are you ready for fishing? Really?

Брой мнения : 5017

http://feeder-fishing.bg/

dess0 and Outsider харесват написаното

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Красимир Пет 22 Дек 2023 - 12:26

Dass, от кои чуждестранни сайтове си поръчвал въдици и макари и си останал доволен от обслужването/доставката?
Красимир
Красимир
🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 311

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Outsider Пет 22 Дек 2023 - 17:13

Dass написа:Matrix Superbox S25 - достатъчно модули да си регулираш седалката. Врътките им са доста прилично направени! Дори се продават нови и се сменят за 5 мин.

За втората седалка ти е ясно - седалка за лодка + шарнир за лодка + капак за модул. Излиза два пъти по евтино! А можеш да използваш и капака от платформата...


Мерси! Тва за врътките на Матрикс ще го имам предвид , такова инфо ме интрересуваше. Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 3012024616 
За седалката от лодка всичко е ясно , аз съм с такава - и всичките марки ползват същия модел , само цветът е различен - и имат наглостта да искат по двеста евра , деа и бандитите Evil or Very Mad , видимо считат клиентите си за идиоти. (Фактът че някой купува седалите на тая цена , означава че най-вероятно производителите са прави Razz  )

Моята идея - ако не искам да напасвам седалката на нова платформа - и да купувам допълнителен модул за целта , тва е да купя стола в кофигурация със сeдалка , и  да докупя "нормална" седалка за 90-95 евра. В този случай , ако ще е Мaтрикс , вероятно ще бъде това: 

[You must be registered and logged in to see this image.]
( Това мога да го взема тук за 470 евра , с възможност за плащане на 4 пъти без промяна на цената.)
P.S. - за 389 EUR  Cool



[You must be registered and logged in to see this link.]

Краси , хвърли един ^поглед на магазина от линка (Белгия) . Старшно читав , имат страшни оферти , много бърза доставка  Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 3012024616

_________________
"Все мы являемся заложниками тех условий , в которых мы ловим." 
А. Стрaшный

2018:  IIII
2019:  IIII  IIII  II
..........
2021 IIII  I
2022   IIII  IIII  I
2023   IIII  IIII  III
Outsider
Outsider
🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟 🐟

Брой мнения : 7016

Върнете се в началото Go down

Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2 - Page 18 Empty Re: Стол/платформа/ за риболов с фидер - 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите